Prijs: 74.99 euro
59.99 met Club Karwei
20% korting
20% korting op bijna alle sanitair accessoires alleen met de Club Karwei Kaart, M.u.v. OK-label
Aanbieding t/m 10-05-2026
Kleurfamilie:
Online bijna uitverkocht
- Thuisbezorgd
- gratis
- Voor 21:00 besteld, morgen in huis
- Bezorgd in bouwmarkt
- gratis
Niet op voorraad in onze bouwmarkten. Wel op bestelling verkrijgbaar.
Productomschrijving
- Glazen plateau voor overzichtelijke opbergruimte
- Geborsteld koper voor een warme, luxe uitstraling
- Stevig en functioneel ontwerp, geschikt voor dagelijks gebruik
- Compact formaat van 60 x 11,9 x 5,5 cm, praktisch in iedere badkamer
Geef jouw badkamer een luxe en stijlvolle touch met het Haceka Kosmos planchet in geborsteld koper. Het elegante ontwerp met warme koperen finish en het glazen plateau maken dit planchet tot een echte eyecatcher. Met afmetingen van 60 x 11,9 x 5,5 cm biedt het voldoende ruimte om toiletartikelen, handdoeken of accessoires netjes en overzichtelijk op te bergen. Het strakke, minimalistische design voegt een verfijnde uitstraling toe die past bij zowel moderne als klassieke badkamerinterieurs.
Specificaties
| Product | |
|---|---|
| Productnummer | 360325 |
| EAN | 8718848245607 |
| Gewicht product | 1370 gr |
| Hoogte product | 55 mm |
| Lengte product | 119 mm |
| Breedte product | 600 mm |
| Merk | Haceka |
| N P K | 9998-9998-9998 |
Productveiligheid
Verantwoordelijk voor productveiligheid zie
Bestel- en bezorginformatie
Bezorgd door PostNL
Gratis thuisbezorgd
Gratis bezorgd in de bouwmarkt
Gratis retourneren in de bouwmarkt
Gratis retourneren in de bouwmarkt
Je kunt dit artikel binnen 30 dagen na aankoop naar ons terugsturen via een PostNL-punt voor €4.95 of gratis retourneren in de bouwmarkt. Lees meer over retourneren.Let op: De bedenktijd en het kunnen retourneren gelden niet voor op maat gemaakte artikelen.