Prijs: 21.99 euro
17.59 met Club Karwei
20% korting
20% korting op bijna alle sanitair accessoires alleen met de Club Karwei Kaart, M.u.v. OK-label
Aanbieding t/m 10-05-2026
Enkel/dubbel:
Kleur:
Online beperkt op voorraad
- Thuisbezorgd
- €4.95
- Thuisbezorgd gratis vanaf €50
- Vandaag besteld, vrijdag 1 mei in huis
- Bezorgd in bouwmarkt
- gratis
Niet op voorraad in onze bouwmarkten. Wel op bestelling verkrijgbaar.
Productomschrijving
- Compact ontwerp van 5,3 x 3,7 x 5,3 cm, praktisch voor elke ruimte
- Goud-look afwerking voor een subtiele, luxe uitstraling
- Ronde afdekrozet voor een stijlvolle afwerking
- Handig voor handdoeken, jassen of kleine accessoires
Geef jouw badkamer of toiletruimte een subtiele luxe uitstraling met de Haceka Kosmos enkele haak in goud-look. Het elegante ontwerp met een ronde afdekrozet vormt een klein, maar stijlvol accent aan de wand. Met afmetingen van 5,3 x 3,7 x 5,3 cm neemt deze haak weinig ruimte in, maar voegt hij een praktische touch toe. De warme gouden kleur past in vrijwel elk interieur en maakt dit haakje tot een chique toevoeging aan jouw opgeruimde badkamer.
Specificaties
| Product | |
|---|---|
| Productnummer | 360316 |
| EAN | 8718848229119 |
| Gewicht product | 73 gr |
| Hoogte product | 53 mm |
| Lengte product | 37 mm |
| Breedte product | 53 mm |
| Merk | Haceka |
| N P K | 9998-9998-9998 |
Productveiligheid
Verantwoordelijk voor productveiligheid zie
Bestel- en bezorginformatie
Bezorgd door PostNL
Thuisbezorgd voor €4.95 en gratis vanaf €50
Gratis bezorgd in de bouwmarkt
Gratis retourneren in de bouwmarkt
Gratis retourneren in de bouwmarkt
Je kunt dit artikel binnen 30 dagen na aankoop naar ons terugsturen via een PostNL-punt voor €4.95 of gratis retourneren in de bouwmarkt. Lees meer over retourneren.Let op: De bedenktijd en het kunnen retourneren gelden niet voor op maat gemaakte artikelen.