Prijs: 44.99 euro
35.99 met Club Karwei
20% korting
20% korting op bijna alle sanitair accessoires alleen met de Club Karwei Kaart, M.u.v. OK-label
Aanbieding t/m 10-05-2026
Breedte:
Aantal stangen:
Online beperkt op voorraad
- Thuisbezorgd
- €4.95
- Thuisbezorgd gratis vanaf €50
- Vandaag besteld, zaterdag 2 mei in huis
- Bezorgd in bouwmarkt
- gratis
Voorraad in de bouwmarkt
Selecteer jouw bouwmarkt om de voorraad in de winkel te controleren.
Productomschrijving
- Ruimte voor meerdere handdoeken met 61 cm lengte
- Modern chroomdesign voor een luxe uitstraling
- Eenvoudige montage met stevige ronde muurplaten
- Handdoeken drogen luchtig door slimme dubbele stangen
Deze dubbele handdoekhouder geeft je badkamer een nette en luxe uitstraling. Met zijn lengte van 61 cm en diepte van 13 cm heb je ruimte voor meerdere handdoeken. De twee stangen zorgen ervoor dat je handdoeken luchtig drogen. Het chromen design past perfect bij een moderne inrichting en wordt blind aan de muur bevestigd met ronde muurplaten van 5,3 cm. De houder monteer je eenvoudig met schroeven. Een stevige en stijlvolle oplossing om handdoeken altijd binnen handbereik te hebben.
Specificaties
| Product | |
|---|---|
| Productnummer | 360119 |
| EAN | 8718848202341 |
| Gewicht product | 523 gr |
| Hoogte product | 53 mm |
| Lengte product | 135 mm |
| Breedte product | 612 mm |
| Merk | Haceka |
| N P K | 9998-9998-9998 |
Productveiligheid
Verantwoordelijk voor productveiligheid zie
Bestel- en bezorginformatie
Bezorgd door PostNL
Thuisbezorgd voor €4.95 en gratis vanaf €50
Gratis bezorgd in de bouwmarkt
Gratis retourneren in de bouwmarkt
Gratis retourneren in de bouwmarkt
Je kunt dit artikel binnen 30 dagen na aankoop naar ons terugsturen via een PostNL-punt voor €4.95 of gratis retourneren in de bouwmarkt. Lees meer over retourneren.Let op: De bedenktijd en het kunnen retourneren gelden niet voor op maat gemaakte artikelen.