Prijs: 33.99 euro
27.19 met Club Karwei
20% korting
20% korting op bijna alle sanitair accessoires alleen met de Club Karwei Kaart, M.u.v. OK-label
Aanbieding t/m 10-05-2026
Breedte:
Aantal stangen:
Kleur:
Online bijna uitverkocht
- Thuisbezorgd
- €4.95
- Thuisbezorgd gratis vanaf €50
- Vandaag besteld, zaterdag 2 mei in huis
- Bezorgd in bouwmarkt
- gratis
Voorraad in de bouwmarkt
Selecteer jouw bouwmarkt om de voorraad in de winkel te controleren.
Productomschrijving
- Strak design met chromen afwerking
- Eenvoudig te monteren met meegeleverde schroeven
- Ideaal voor één of meerdere handdoeken
Deze enkele handdoekhouder combineert strak design met praktisch gemak. Met een lengte van 61 cm en diepte van 7,1 cm hang je er moeiteloos één of meerdere handdoeken aan. De chromen afwerking past goed in moderne badkamers en de verdekte bevestiging zorgt voor een nette afwerking zonder zichtbare schroeven. Je monteert de houder eenvoudig met de meegeleverde schroeven. Een stijlvolle toevoeging voor jouw badkamer.
Specificaties
| Product | |
|---|---|
| Productnummer | 360121 |
| EAN | 8718848202334 |
| Gewicht product | 415 gr |
| Hoogte product | 53 mm |
| Lengte product | 71 mm |
| Breedte product | 613 mm |
| Merk | Haceka |
| N P K | 9998-9998-9998 |
Productveiligheid
Verantwoordelijk voor productveiligheid zie
Bestel- en bezorginformatie
Bezorgd door PostNL
Thuisbezorgd voor €4.95 en gratis vanaf €50
Gratis bezorgd in de bouwmarkt
Gratis retourneren in de bouwmarkt
Gratis retourneren in de bouwmarkt
Je kunt dit artikel binnen 30 dagen na aankoop naar ons terugsturen via een PostNL-punt voor €4.95 of gratis retourneren in de bouwmarkt. Lees meer over retourneren.Let op: De bedenktijd en het kunnen retourneren gelden niet voor op maat gemaakte artikelen.