Philips opbouwspot Clockwork wit incl. WarmGlow LED-lichtbron
Prijs: 77.99 euro
54.59 met Club Karwei
30% korting
30% korting alleen met de Club Karwei Kaart, MUV plafondventilators
Aanbieding nog 8 dagen geldig
Aantal lichtpunten:
Online bijna uitverkocht
- Thuisbezorgd
- gratis
- Vandaag besteld, dinsdag 5 mei in huis
- Bezorgd in bouwmarkt
- gratis
Niet op voorraad in onze bouwmarkten. Wel op bestelling verkrijgbaar.
Productomschrijving
- Geintegreerd LED
- Materiaal - Metaal
- Draaibare spot
De Philips myLiving opbouwspot uit de serie Clockwork is een mooie, moderne spot voor in jouw interieur. De lamp is voorzien van een draaibare spot, waardoor de lamp perfect af te stellen is in de gewenste richting. De witte kleur geeft een frisse touch aan jouw ruimte. Het click!FIX systeem maakt deze lamp uitermate eenvoudig te monteren. Deze spot wordt geleverd inclusief WarmGlow LED-lichtbron. Dit betekent dat hoe meer je de spot dimt, deze steeds warmer licht geeft.
Specificaties
| Product | |
|---|---|
| Productnummer | 603222 |
| EAN | 8718696154533 |
| Gewicht product | 490 gr |
| Hoogte product | 90 mm |
| Lengte product | 110 mm |
| Breedte product | 110 mm |
| Type(nummer) | Opbouwspots |
| Merk | Philips |
Productveiligheid
Verantwoordelijk voor productveiligheid zie
Bestel- en bezorginformatie
Bezorgd door PostNL
Gratis thuisbezorgd
Gratis bezorgd in de bouwmarkt
Gratis retourneren in de bouwmarkt
Gratis retourneren in de bouwmarkt
Je kunt dit artikel binnen 30 dagen na aankoop naar ons terugsturen via een PostNL-punt voor €4.95 of gratis retourneren in de bouwmarkt. Lees meer over retourneren.Let op: De bedenktijd en het kunnen retourneren gelden niet voor op maat gemaakte artikelen.
Meer uit deze actie
Vaak samen gekocht
Meer in de lijn clockwork
Klantreviews
1 klantreview
5 sterren
0 reviews
4 sterren
1 review
3 sterren
0 reviews
2 sterren
0 reviews
1 ster
0 reviews
Meeste sterren klantreviews
4/5
Heel makkelijk te monteren
Vandaag gemonteerd. Echt super makkelijk. En nog een mooi lampje ook.
MA
10 oktober 2018