Lucide VINZ Schilderijverlichting Zwart
Prijs: 67.99 euro
47.59 met Club Karwei
30% korting
30% korting alleen met de Club Karwei Kaart, MUV plafondventilators
Aanbieding t/m 10-05-2026
Kleur:
Online beperkt op voorraad
- Thuisbezorgd
- €4.95
- Thuisbezorgd gratis vanaf €50
- Voor 21:00 besteld, morgen in huis
- Bezorgd in bouwmarkt
- gratis
Voorraad in de bouwmarkt
Selecteer jouw bouwmarkt om de voorraad in de winkel te controleren.
Productomschrijving
Of het nu een schilderij van een artiest of van je kinderen is: het is een kostbaar goed dat je graag in de spotlights zet. Vinz is een schilderijverlichting met een klassieke look, vervaardigd uit hoogwaardig metaal. Je bevestigt de lamp aan de wand en sluit hem aan op een schakelaar. De buisvormige lampenkap biedt plaats aan 2 ledlichtbronnen en helt in de richting van het schilderij. Met zijn 36 centimeter lengte en zo'n 19 centimeter breedte laat Vinz ieder kunstwerk tot zijn recht komen.
Passende accessoires
Handig als set kopen
Lucide VINZ Schilderijverlichting Zwart47.59
Voeg product toe aan set
Totaal 47.59
Specificaties
| Product | |
|---|---|
| Productnummer | 231567 |
| EAN | 5411212452191 |
| Gewicht product | 800 gr |
| Hoogte product | 157 mm |
| Lengte product | 360 mm |
| Breedte product | 193 mm |
| Merk | Lucide |
| N P K | 9998-9998-9998 |
Handleidingen en brochures
Productveiligheid
Verantwoordelijk voor productveiligheid zie
Bestel- en bezorginformatie
Bezorgd door PostNL
Thuisbezorgd voor €4.95 en gratis vanaf €50
Gratis bezorgd in de bouwmarkt
Gratis retourneren in de bouwmarkt
Gratis retourneren in de bouwmarkt
Je kunt dit artikel binnen 30 dagen na aankoop naar ons terugsturen via een PostNL-punt voor €4.95 of gratis retourneren in de bouwmarkt. Lees meer over retourneren.Let op: De bedenktijd en het kunnen retourneren gelden niet voor op maat gemaakte artikelen.