Lucide tafellamp Timon 35cm
Online bijna uitverkocht
- Thuisbezorgd
- gratis
- Voor 16:00 besteld, morgen in huis
- Click & collect
- gratis
- Vandaag besteld, al na een uur af te halen in jouw bouwmarkt
Voorraad in de bouwmarkt
Selecteer jouw bouwmarkt om de voorraad in de winkel te controleren.
Productomschrijving
- Materiaal:Glas
Wie graag een groter model tafellamp in huis haalt, vindt bij Timon gegarandeerd zijn gading. De halfronde lampenkap in opaal glas in combinatie met de ronde voet creëren een landelijk ontwerp. De gebruikte materialen geven Timon dan weer een moderne touch. Ook de gebruikte technologieën dragen bij tot het hedendaagse uiterlijk van deze tafellamp. Timon is namelijk uitgerust met een 3-step-dimfunctie. Het is een knap weggewerkt touch dim knopje. Zo regel je zelf de gewenste lichtintensiteit, afhankelijk van de sfeer die je op dat moment wil scheppen. Via die dimmer zet je de tafellamp ook makkelijk aan en uit.
Passende accessoires
Handig als set kopen
Specificaties
| Product | |
|---|---|
| Productnummer | 179122 |
| EAN | 5411212051394 |
| Gewicht product | 1850 gr |
| Hoogte product | 350 mm |
| Lengte product | 270 mm |
| Breedte product | 270 mm |
| Merk | Lucide |
| N P K | 9998-9998-9998 |
Handleidingen en brochures
Productveiligheid
Verantwoordelijk voor productveiligheid zie