Prijs: 37.49 euro
28.12 met Club Karwei
25% korting
25% korting op bijna alle hang-, tafel- & vloerlampen alleen met de Club Karwei Kaart, M.u.v. Vast Laag-artikelen en Philips Hue
Aanbieding nog 9 dagen geldig
Kleur:
Online bijna uitverkocht
- Thuisbezorgd
- €4.95
- Thuisbezorgd gratis vanaf €50
- Vandaag besteld, maandag 4 mei in huis
- Bezorgd in bouwmarkt
- gratis
Voorraad in de bouwmarkt
Selecteer jouw bouwmarkt om de voorraad in de winkel te controleren.
Productomschrijving
- Materiaal:Glas
- Type sensor:Geen
Zelfs met zijn compacte afmetingen staat tafellamp Jany overal zijn mannetje. Zijn vormen doen denken aan een poef waar je je in kan neervleien - gezelligheid: check! - terwijl de combinatie van glas en metaal een retro look creëren. De metalen voet is een volledig gladde cilinder. Het glazen omhulsel rond het lichtpunt is allesbehalve vlak. Het glas is uitgewerkt tot een geribbelde bolvorm. Die deining in het glas geeft het licht een dynamisch karakter. Met voordelen voor elk interieur.
Passende accessoires
Handig als set kopen
Lucide JANY tafellamp Ø 16 cm mat goud / Messing28.12
Voeg product toe aan set
Totaal 28.12
Specificaties
| Product | |
|---|---|
| Productnummer | 231291 |
| EAN | 5411212782663 |
| Gewicht product | 790 gr |
| Hoogte product | 180 mm |
| Lengte product | 160 mm |
| Breedte product | 160 mm |
| Merk | Lucide |
| N P K | 9998-9998-9998 |
Handleidingen en brochures
Productveiligheid
Verantwoordelijk voor productveiligheid zie
Bestel- en bezorginformatie
Bezorgd door PostNL
Thuisbezorgd voor €4.95 en gratis vanaf €50
Gratis bezorgd in de bouwmarkt
Gratis retourneren in de bouwmarkt
Gratis retourneren in de bouwmarkt
Je kunt dit artikel binnen 30 dagen na aankoop naar ons terugsturen via een PostNL-punt voor €4.95 of gratis retourneren in de bouwmarkt. Lees meer over retourneren.Let op: De bedenktijd en het kunnen retourneren gelden niet voor op maat gemaakte artikelen.