Prijs: 9.49 euro
Dit product wordt niet thuis bezorgd
Click & collectgratis
Vandaag besteld, al na een uur af te halen in jouw bouwmarkt
Dit product is in deze winkel niet voor Click & Collect beschikbaar.
Voorraad in de bouwmarkt
Selecteer jouw bouwmarkt om de voorraad in de winkel te controleren.
Productomschrijving
- Kleed je interieur aan met dit grafische kussen
- Zachte katoenstof voor extra comfort
- Speels patroon in bruin, roze en zwart-wit
- Ideaal voor de bank, fauteuil of bed
- Makkelijk te combineren met diverse woonstijlen
Geef jouw interieur een frisse, grafische twist met dit opvallende kussen. Het ontwerp bestaat uit een speelse combinatie van bruin, roze en zwart-witte geometrische vormen die perfect passen in een modern of bohemian interieur. Het kussen is gemaakt van katoen, wat zorgt voor een zachte en comfortabele zitervaring. Dit kussen is ideaal voor op de bank, fauteuil of als extra detail op je bed. De levendige kleuren en het moderne patroon geven jouw ruimte net dat beetje extra flair. Heeft een lengte van 35 cm, breedte van 25 cm en een hoogte van 10 cm.
Specificaties
| Product | |
|---|---|
| Productnummer | 370461 |
| EAN | 8720983691379 |
| Gewicht product | 185 gr |
| Hoogte product | 100 mm |
| Lengte product | 250 mm |
| Breedte product | 350 mm |
| Merk | Geen |
| N P K | 9998-9998-9998 |
Bestel- en bezorginformatie
Vandaag besteld, al na een uur af te halen in jouw bouwmarkt
30 dagen bedenktijd
Retourneren
Je kunt dit artikel binnen 30 dagen na aankoop ruilen in de bouwmarkt.
