Prijs: 11.99 euro
Dit product wordt niet thuis bezorgd
Click & collectgratis
Vandaag besteld, al na een uur af te halen in jouw bouwmarkt
Dit product is in deze winkel niet voor Click & Collect beschikbaar.
Voorraad in de bouwmarkt
Selecteer jouw bouwmarkt om de voorraad in de winkel te controleren.
Productomschrijving
- Roze kussen met grafisch dessin voor een speels en sfeervol accent
- Opvallend patroon met herhalende vormen in lichte tinten
- Gemaakt van katoen voor een prettig en comfortabel gevoel
- Afmetingen van L55 x B35 x H10 cm, ideaal voor bank, fauteuil of bed
- Makkelijk te combineren met neutrale kussens of andere grafische dessins voor een stijlvol geheel
Geef je bank, fauteuil of bed een speels accent met dit roze kussen met grafisch dessin. Het kussen is gemaakt van katoen en heeft een opvallend patroon met herhalende vormen in lichte tinten, waardoor het direct sfeer toevoegt aan je interieur. Door de combinatie van roze en zachte kleuren is het makkelijk te combineren met neutrale kussens of andere grafische dessins. Met een formaat van L55 x B35 x H10 cm is het een fijne toevoeging voor extra comfort en een decoratieve uitstraling in elke ruimte.
Specificaties
| Product | |
|---|---|
| Productnummer | 370301 |
| EAN | 8720983691089 |
| Gewicht product | 430 gr |
| Hoogte product | 100 mm |
| Lengte product | 350 mm |
| Breedte product | 550 mm |
| Merk | Geen |
| N P K | 9998-9998-9998 |
Bestel- en bezorginformatie
Vandaag besteld, al na een uur af te halen in jouw bouwmarkt
30 dagen bedenktijd
Retourneren
Je kunt dit artikel binnen 30 dagen na aankoop ruilen in de bouwmarkt.
