Prijs: 24.99 euro
Dit product wordt niet thuis bezorgd
Click & collectgratis
Vandaag besteld, al na een uur af te halen in jouw bouwmarkt
Dit product is in deze winkel niet voor Click & Collect beschikbaar.
Voorraad in de bouwmarkt
Selecteer jouw bouwmarkt om de voorraad in de winkel te controleren.
Productomschrijving
- Bruin kussen met lijnmotief voor een warm en rustig accent
- Gestreept dessin in verschillende bruintinten voor een veelzijdige uitstraling
- Gemaakt van polyester, onderhoudsvriendelijk en vormvast
- Vierkant formaat van L45 x B45 x H10 cm, ideaal voor bank, fauteuil of bed
- Makkelijk te combineren met neutrale kleuren en verschillende structuren voor een stijlvol geheel
Geef je bank, fauteuil of bed een warm accent met dit kussen in bruin lijnmotief. Het kussen is gemaakt van polyester en heeft een gestreept dessin in verschillende bruintinten, waardoor het een rustige en veelzijdige uitstraling heeft. Dankzij het vierkante formaat is het makkelijk te combineren met andere kussens in neutrale kleuren of met verschillende structuren. Met een afmeting van L45 x B45 x H10 cm is dit kussen een fijne toevoeging voor extra sfeer en comfort in je interieur.
Specificaties
| Product | |
|---|---|
| Productnummer | 370522 |
| EAN | 8720983691546 |
| Gewicht product | 760 gr |
| Hoogte product | 100 mm |
| Lengte product | 450 mm |
| Breedte product | 450 mm |
| Merk | Geen |
| N P K | 9998-9998-9998 |
Bestel- en bezorginformatie
Vandaag besteld, al na een uur af te halen in jouw bouwmarkt
30 dagen bedenktijd
Retourneren
Je kunt dit artikel binnen 30 dagen na aankoop ruilen in de bouwmarkt.
