Prijs: 17.49 euro
Dit product wordt niet thuis bezorgd
Click & collectgratis
Vandaag besteld, al na een uur af te halen in jouw bouwmarkt
Dit product is in deze winkel niet voor Click & Collect beschikbaar.
Voorraad in de bouwmarkt
Selecteer jouw bouwmarkt om de voorraad in de winkel te controleren.
Productomschrijving
- Bruin kussen met gestreept dessin voor een opvallend en warm accent
- Brede strepen in bruin, roze en lichte tinten voor een speelse uitstraling
- Afgewerkt met franjerand rondom voor een trendy en decoratief detail
- Compact formaat van L41 x B31 x H10 cm, ideaal voor bank, fauteuil of bed
- Gemaakt van katoen en makkelijk te combineren met neutrale kussens of bijpassende dessins
Geef je bank, fauteuil of bed een opvallend accent met dit bruine kussen met gestreept dessin en franjerand. Het kussen is gemaakt van katoen en heeft een decoratief patroon met brede strepen in bruin, roze en lichte tinten, afgewerkt met een franjerand rondom voor een speels detail. Met een formaat van L41 x B31 x H10 cm is het een compact, maar opvallend sierkussen dat je makkelijk combineert met andere kussens in neutrale kleuren of met bijpassende dessins. Perfect om extra sfeer toe te voegen aan je interieur.
Specificaties
| Product | |
|---|---|
| Productnummer | 370457 |
| EAN | 8720983691324 |
| Gewicht product | 280 gr |
| Hoogte product | 100 mm |
| Lengte product | 310 mm |
| Breedte product | 410 mm |
| Merk | Geen |
| N P K | 9998-9998-9998 |
Bestel- en bezorginformatie
Vandaag besteld, al na een uur af te halen in jouw bouwmarkt
30 dagen bedenktijd
Retourneren
Je kunt dit artikel binnen 30 dagen na aankoop ruilen in de bouwmarkt.
