Konstsmide buitenlamp Torino flush zwart
Online beperkt op voorraad
- Thuisbezorgd
- €4.95
- Thuisbezorgd gratis vanaf €50
- Voor 21:00 besteld, morgen in huis
- Bezorgd in bouwmarkt
- gratis
Voorraad in de bouwmarkt
Selecteer jouw bouwmarkt om de voorraad in de winkel te controleren.
Productomschrijving
- Exclusief lichtbron
- Materiaal: aluminium
De Konstsmide buitenlamp Torino flush zwart 20 cm is gemaakt van matzwart aluminium. Deze tijdloze buitenlamp staat fraai als accentverlichting in de tuin of bij de voordeur. De E14 fitting van deze lamp is geschikt voor een lichtbron van maximaal 24W. Door het frost acrylglas in het venster geeft deze buitenlamp een zeer mooi lichtbeeld.
Konstsmide is een Zweeds merk dat zich kenmerkt door aandacht voor detail, modern design en hoge kwaliteit. Konstsmide werkt voortdurend aan verbetering en innovatie van duurzame, sfeervolle (LED) verlichtingsartikelen. De kwaliteit van de armaturen is aangepast aan het Scandinavische klimaat en daardoor zeer weersbestendig.
Passende accessoires
Handig als set kopen
Specificaties
| Product | |
|---|---|
| Productnummer | 553698 |
| EAN | 7318307325751 |
| Gewicht product | 469 gr |
| Hoogte product | 100 mm |
| Lengte product | 200 mm |
| Breedte product | 105 mm |
| Type(nummer) | Torino 7325 |
| Merk | KONSTSMIDE |
| N P K | 9998-9998-9998 |