Konstsmide buitenlamp Trieste wit
Online bijna uitverkocht
- Thuisbezorgd
- €4.95
- Thuisbezorgd gratis vanaf €50
- Vandaag besteld, maandag 4 mei in huis
- Bezorgd in bouwmarkt
- gratis
Voorraad in de bouwmarkt
Selecteer jouw bouwmarkt om de voorraad in de winkel te controleren.
Productomschrijving
- Exclusief lichtbron
- Materiaal: aluminium
De Konstsmide buitenlamp Trieste wit is gemaakt van aluminium en is gelakt in de kleur matwit. Deze moderne buitenlamp heeft een sfeervolle uitstraling op de muur naast je deur of als accentverlichting in de tuin. De fitting van deze lamp is geschikt voor een 35W GU10 lichtbron. Het transparante acrylglas zorgt voor een mooi helder licht dat naar onder schijnt.
Konstsmide is een Zweeds merk dat zich kenmerkt door aandacht voor detail, modern design en hoge kwaliteit. Konstsmide werkt voortdurend aan verbetering en innovatie van duurzame, sfeervolle (LED) verlichtingsartikelen. De kwaliteit van de armaturen is aangepast aan het Scandinavische klimaat en daardoor zeer weersbestendig.
Klantreviews
Passende accessoires
Handig als set kopen
Specificaties
| Product | |
|---|---|
| Productnummer | 553702 |
| EAN | 7318307523256 |
| Gewicht product | 280 gr |
| Hoogte product | 110 mm |
| Lengte product | 115 mm |
| Breedte product | 160 mm |
| Type(nummer) | Trieste 7523 |
| Merk | KONSTSMIDE |
| N P K | 9998-9998-9998 |