Konstsmide buitenlamp Torino flush gegalvaniseerd 28cm
Online beperkt op voorraad
- Thuisbezorgd
- €4.95
- Thuisbezorgd gratis vanaf €50
- Voor 21:00 besteld, morgen in huis
- Bezorgd in bouwmarkt
- gratis
Voorraad in de bouwmarkt
Selecteer jouw bouwmarkt om de voorraad in de winkel te controleren.
Productomschrijving
- Lichtbron: Exclusief
- Materiaal: Staal
De Konstsmide Torino wandlamp is gemaakt van gegalvaniseerd staal. Deze tijdloze buitenlamp staat fraai als accentverlichting in de tuin of bij de voordeur. De E27 fitting van deze lamp is geschikt voor een lichtbron van maximaal 40W. Door het frost acrylglas in het venster geeft deze buitenlamp een zeer mooi lichtbeeld.
Konstsmide is een Zweeds merk die zich kenmerkt door aandacht voor detail, modern design en hoge kwaliteit. Konstmide werkt voortdurend aan verbetering en innovatie van duurzame, sfeervolle (LED) verlichtingsartikelen. De kwaliteit van de armaturen is aangepast aan het Scandinavische klimaat en daardoor zeer weersbestendig.
Klantreviews
Passende accessoires
Handig als set kopen
Specificaties
| Product | |
|---|---|
| Productnummer | 553700 |
| EAN | 7318307326321 |
| Gewicht product | 890 gr |
| Hoogte product | 135 mm |
| Lengte product | 280 mm |
| Breedte product | 140 mm |
| Type(nummer) | Torino 7326 |
| Merk | KONSTSMIDE |
| N P K | 9998-9998-9998 |