Konstsmide buitenlamp Torino flush RVS 28cm
Online bijna uitverkocht
- Thuisbezorgd
- €4.95
- Thuisbezorgd gratis vanaf €50
- Voor 21:00 besteld, morgen in huis
- Bezorgd in bouwmarkt
- gratis
Voorraad in de bouwmarkt
Selecteer jouw bouwmarkt om de voorraad in de winkel te controleren.
Productomschrijving
- Exclusief lichtbron
- Materiaal: metaal
De Konstsmide Torino buitenlamp is gemaakt van staal in de kleur RVS. Deze tijdloze buitenlamp staat fraai als accentverlichting in de tuin of bij de voordeur. De E27 fitting van deze lamp is geschikt voor een lichtbron van maximaal 40W. Door het frost acrylglas in het venster geeft deze buitenlamp een zeer mooi lichtbeeld.
Konstsmide is een Zweeds merk dat zich kenmerkt door aandacht voor detail, modern design en hoge kwaliteit. Konstsmide werkt voortdurend aan verbetering en innovatie van duurzame, sfeervolle (LED) verlichtingsartikelen. De kwaliteit van de armaturen is aangepast aan het Scandinavische klimaat en daardoor zeer weersbestendig.
Passende accessoires
Handig als set kopen
Specificaties
| Product | |
|---|---|
| Productnummer | 553699 |
| EAN | 7318307326000 |
| Gewicht product | 740 gr |
| Hoogte product | 135 mm |
| Lengte product | 280 mm |
| Breedte product | 140 mm |
| Type(nummer) | Torino 7326 |
| Merk | KONSTSMIDE |
| N P K | 9998-9998-9998 |