Konstsmide buitenlamp Teramo zwart 17cm
Online beperkt op voorraad
- Thuisbezorgd
- €4.95
- Thuisbezorgd gratis vanaf €50
- Voor 21:00 besteld, morgen in huis
- Bezorgd in bouwmarkt
- gratis
Voorraad in de bouwmarkt
Selecteer jouw bouwmarkt om de voorraad in de winkel te controleren.
Productomschrijving
- Lichtbron: Exclusief
- Materiaal: Aluminium
De Konstsmide Teramo wandlamp is gemaakt van matzwart aluminium. Deze design buitenlamp staat fraai als accentverlichting in de tuin of bij de voordeur. De E27 fitting van deze lamp is geschikt voor een lichtbron van maximaal 40W. Het frost glas zorgt voor een mooi diffuus licht dat zowel naar boven als naar onder schijnt. Met deze verlichting breng je sfeer in je tuin.
Konstsmide is een Zweeds merk die zich kenmerkt door aandacht voor detail, modern design en hoge kwaliteit. Konstmide werkt voortdurend aan verbetering en innovatie van duurzame, sfeervolle (LED) verlichtingsartikelen. De kwaliteit van de armaturen is aangepast aan het Scandinavische klimaat en daardoor zeer weersbestendig.
Klantreviews
Passende accessoires
Handig als set kopen
Specificaties
| Product | |
|---|---|
| Productnummer | 553695 |
| EAN | 7318307510751 |
| Gewicht product | 749 gr |
| Hoogte product | 70 mm |
| Lengte product | 170 mm |
| Breedte product | 185 mm |
| Type(nummer) | Teramo 7510 |
| Merk | KONSTSMIDE |
| N P K | 9998-9998-9998 |