KARWEI wandlamp Cas messing 10x9x8 cm
Online beperkt op voorraad
- Thuisbezorgd
- €4.95
- Thuisbezorgd gratis vanaf €50
- Vandaag besteld, vrijdag 29 mei in huis
- Click & collect
- gratis
- Vandaag besteld, al na een uur af te halen in jouw bouwmarkt
Voorraad in de bouwmarkt
Selecteer jouw bouwmarkt om de voorraad in de winkel te controleren.
Productomschrijving
- Zeer compact formaat 10 x 9 x 8 cm
- Zichtbare lichtbron voor direct licht
- Geschikt voor E27 lichtbron
- Ideaal voor gericht lichtaccent
De KARWEI wandlamp Cas messing 10x9x8 cm zorgt voor een compact en gericht lichtpunt in de ruimte. Door het open ontwerp blijft de lichtbron zichtbaar, waardoor het licht direct en rondom wordt verspreid. Dit maakt de lamp geschikt om een wand, hoek of klein oppervlak uit te lichten.
De lamp heeft één E27 fitting en is geschikt voor een lichtbron tot maximaal 60W. Je kiest zelf de lichtbron, waardoor je de lichtsterkte en uitstraling afstemt op jouw ruimte. Met een formaat van 10 cm hoog, 9 cm breed en 8 cm diep is de lamp klein en gemakkelijk te plaatsen.
De metalen uitvoering zorgt voor een stevige basis en de wandlamp wordt vast gemonteerd. Door het compacte formaat en de zichtbare lichtbron plaats je deze lamp eenvoudig op verschillende plekken. Geschikt voor binnenshuis gebruik (IP20).
Passende accessoires
Handig als set kopen
Specificaties
| Product | |
|---|---|
| Productnummer | 146523 |
| EAN | 8711247070535 |
| Gewicht product | 270 gr |
| Hoogte product | 100 mm |
| Lengte product | 80 mm |
| Breedte product | 90 mm |
| Merk | KARWEI |
| N P K | 9998-9998-9998 |
Productveiligheid
Verantwoordelijk voor productveiligheid zie