KARWEI wandspot Cas zwart
Online bijna uitverkocht
- Thuisbezorgd
- €4.95
- Thuisbezorgd gratis vanaf €50
- Vandaag besteld, vrijdag 29 mei in huis
- Click & collect
- gratis
- Vandaag besteld, al na een uur af te halen in jouw bouwmarkt
Voorraad in de bouwmarkt
Selecteer jouw bouwmarkt om de voorraad in de winkel te controleren.
Productomschrijving
- Gericht licht voor specifieke plekken
- Geschikt voor E27 lichtbron
- Eenvoudige bediening via snoerschakelaar
- Compact en veelzijdig toepasbaar
De KARWEI wandspot Cas zwart is een wandlamp die je gebruikt om gericht licht toe te voegen aan een specifieke plek in de ruimte. Door het eenvoudige ontwerp past de lamp in verschillende ruimtes en gebruik je deze bijvoorbeeld om een hoek, wand of leesplek uit te lichten. Zo voeg je een functioneel lichtpunt toe waar je het nodig hebt.
De wandspot heeft één E27 fitting en is geschikt voor een lichtbron tot maximaal 40W. Je kiest zelf welke lichtbron je gebruikt, waardoor je de lichtopbrengst en uitstraling aanpast aan jouw ruimte. De lamp wordt zonder lichtbron geleverd, zodat je hierin flexibel bent.
De metalen uitvoering in zwart vormt een rustige basis die in verschillende interieurs toepasbaar is. De lamp heeft een snoer van 180 cm met een schakelaar, zodat je deze eenvoudig bedient. Met een IP20-classificatie is de wandspot geschikt voor binnenshuis gebruik.
Passende accessoires
Handig als set kopen
Specificaties
| Product | |
|---|---|
| Productnummer | 627961 |
| EAN | 8711297511965 |
| Gewicht product | 150 gr |
| Hoogte product | 100 mm |
| Lengte product | 80 mm |
| Breedte product | 90 mm |
| Merk | KARWEI |
| N P K | 9998-9998-9998 |
Productveiligheid
Verantwoordelijk voor productveiligheid zie