Handson Smart reserverolhouder chroom
Online beperkt op voorraad
- Thuisbezorgd
- €4.95
- Thuisbezorgd gratis vanaf €50
- Vandaag besteld, maandag 4 mei in huis
- Click & collect
- gratis
- Vandaag besteld, al na een uur af te halen in jouw bouwmarkt
Voorraad in de bouwmarkt
Selecteer jouw bouwmarkt om de voorraad in de winkel te controleren.
Productomschrijving
- Verchroomd RVS
- Hangend model
- Onderdeel van een serie
Met de Handson Smart reserverolhouder Chroom zit je nooit meer zonder wc-papier op het toilet. Bovendien is het een echte blikvanger in de toiletruimte door de glanzend chromen afwerking van het roestvrij staal. Doordat het roestvrij is, blijft het jarenlang mooi. Dit model is ook verkrijgbaar in mat geborsteld RVS. Welke kleur je ook kiest: het mooie ronde design past in elk tijdloos interieur!
De houder is bestemd voor bevestiging aan de wand, zo zijn de extra wc-rollen altijd binnen handbereik. Bovendien is een hangend model handig bij het reinigen van de vloer. Montage is eenvoudig: dat kan met schroeven, maar ook met Tigerfix 1, waarbij boren niet meer nodig is.
Serie
Stijl de badkamer en toilet in één design met de overige sanitair accessoires uit de serie! De Handson Smart serie kenmerkt zich met het ronde design in chroom of geborsteld RVS. In de serie zijn o.a. wandbeugels, handdoekrekken, wandkorven, toiletrol- en toiletborstelhouders, zeepdispensers en haakjes opgenomen.
Klantreviews
Specificaties
| Product | |
|---|---|
| Productnummer | 586260 |
| EAN | 8711247909484 |
| Gewicht product | 192 gr |
| Hoogte product | 288 mm |
| Lengte product | 74 mm |
| Breedte product | 55 mm |
| Merk | Handson |
| N P K | 9998-9998-9998 |
Productveiligheid
Verantwoordelijk voor productveiligheid zie