Handson Smart reserverolhouder rvs
Online bijna uitverkocht
- Thuisbezorgd
- €4.95
- Thuisbezorgd gratis vanaf €50
- Voor 21:00 besteld, morgen in huis
- Click & collect
- gratis
- Vandaag besteld, al na een uur af te halen in jouw bouwmarkt
Voorraad in de bouwmarkt
Selecteer jouw bouwmarkt om de voorraad in de winkel te controleren.
Productomschrijving
- Mat geborsteld roestvrij staal
- Hangend model
- Onderdeel van een serie
Met de Handson Smart reserverolhouder RVS zit je nooit meer zonder wc-papier op het toilet. Bovendien is het een echte blikvanger in de toiletruimte door de mat geborstelde afwerking van het RVS. Doordat het roestvrij is, blijft het jarenlang mooi. Dit model is ook verkrijgbaar in glanzend verchroomd roestvrij staal. Welke kleur je ook kiest: het mooie ronde design past in elk tijdloos interieur!
De houder is bestemd voor bevestiging aan de wand, zo zijn de extra wc-rollen altijd binnen handbereik. Bovendien is een hangend model handig bij het reinigen van de vloer. Montage is eenvoudig: dat kan met schroeven, maar ook met Tigerfix 1, waarbij boren niet meer nodig is.
Serie
Stijl de badkamer en toilet in één design met de overige sanitair accessoires uit de serie! De Handson Smart serie kenmerkt zich met het ronde design in chroom of geborsteld RVS. De accessoires voor badkamer en toilet zijn door wandmontage met schroeven of Tigerfix 1 (zonder boren en schroeven) te bevestigen. In de serie zijn o.a. wandbeugels, handdoekrekken, wandkorven, toiletrol- en toiletborstelhouders, zeepdispensers en haakjes opgenomen.
Klantreviews
Specificaties
| Product | |
|---|---|
| Productnummer | 586279 |
| EAN | 8711247909668 |
| Gewicht product | 192 gr |
| Hoogte product | 288 mm |
| Lengte product | 74 mm |
| Breedte product | 55 mm |
| Merk | Handson |
| N P K | 9998-9998-9998 |
Productveiligheid
Verantwoordelijk voor productveiligheid zie