Handson Smart haak klein RVS
Online beperkt op voorraad
- Thuisbezorgd
- €4.95
- Thuisbezorgd gratis vanaf €50
- Voor 21:00 besteld, morgen in huis
- Click & collect
- gratis
- Vandaag besteld, al na een uur af te halen in jouw bouwmarkt
Voorraad in de bouwmarkt
Selecteer jouw bouwmarkt om de voorraad in de winkel te controleren.
Productomschrijving
- Gemaakt van mat geborsteld RVS
- Klein model
- Onderdeel van een serie
HetHandson Smart haak klein RVS is een echte blikvanger in de badkamer of toiletruimte. Het haakje is gemaakt van mat geborsteld RVS, is roestvrij en blijft jarenlang mooi. Ook is deze haak in glanzend verchroomd RVS of in een groter formaat verkrijgbaar. Welke kleur of model je ook kiest: het mooie afgeronde design past in elk tijdloos interieur!
Serie
Stijl de badkamer en toilet in één design met de overige sanitair accessoires uit de serie! De Handson Smart serie kenmerkt zich met het ronde design in chroom of geborsteld RVS. De accessoires voor badkamer en toilet zijn door wandmontage met Tigerfix 1 (zonder boren en schroeven) te bevestigen. In de serie zijn o.a. wandbeugels, handdoekrekken, wandkorven, toiletrol- en toiletborstelhouders, zeepdispensers en haakjes opgenomen.
Specificaties
| Product | |
|---|---|
| Productnummer | 586294 |
| EAN | 8711247909798 |
| Gewicht product | 50 gr |
| Hoogte product | 40 mm |
| Lengte product | 25 mm |
| Breedte product | 40 mm |
| Merk | Handson |
| N P K | 9998-9998-9998 |
Productveiligheid
Verantwoordelijk voor productveiligheid zie