Prijs: 48.99 euro
39.19 met Club Karwei
20% korting
20% korting op bijna alle sanitair accessoires alleen met de Club Karwei Kaart, M.u.v. OK-label
Aanbieding t/m 10-05-2026
Online bijna uitverkocht
- Thuisbezorgd
- €4.95
- Thuisbezorgd gratis vanaf €50
- Voor 21:00 besteld, morgen in huis
- Bezorgd in bouwmarkt
- gratis
Niet op voorraad in onze bouwmarkten. Wel op bestelling verkrijgbaar.
Productomschrijving
- Moderne, geometrische uitstraling door strakke lijnen
- Mat zwart design met luxe touch
- Robuust en kwalitatief
De toiletrolhouder maakt deel uit van de Edge serie, een compleet assortiment met trendy, rechthoekige accessoires. Je past deze serie toe en creëert direct eenheid in jouw badkamer. Het mat zwarte ontwerp geeft de houder een strakke, minimalistische uitstraling. Dit voegt een luxe touch toe en is bovendien gemaakt van stevig materiaal. Zo geniet je van een robuust en kwalitatief gevoel.
Passende accessoires
Handig als set kopen
Haceka toiletrolhouder Edge zwart 13 x 5 x 11 cm39.19
Voeg product toe aan set
Totaal 39.19
Specificaties
| Product | |
|---|---|
| Productnummer | 360100 |
| EAN | 8718848204765 |
| Gewicht product | 421 gr |
| Hoogte product | 107 mm |
| Lengte product | 46 mm |
| Breedte product | 128 mm |
| Merk | Haceka |
| N P K | 9998-9998-9998 |
Productveiligheid
Verantwoordelijk voor productveiligheid zie
Bestel- en bezorginformatie
Bezorgd door PostNL
Thuisbezorgd voor €4.95 en gratis vanaf €50
Gratis bezorgd in de bouwmarkt
Gratis retourneren in de bouwmarkt
Gratis retourneren in de bouwmarkt
Je kunt dit artikel binnen 30 dagen na aankoop naar ons terugsturen via een PostNL-punt voor €4.95 of gratis retourneren in de bouwmarkt. Lees meer over retourneren.Let op: De bedenktijd en het kunnen retourneren gelden niet voor op maat gemaakte artikelen.
