Prijs: 33.99 euro
27.19 met Club Karwei
20% korting
20% korting op bijna alle sanitair accessoires alleen met de Club Karwei Kaart, M.u.v. OK-label
Aanbieding t/m 10-05-2026
Online bijna uitverkocht
- Thuisbezorgd
- €4.95
- Thuisbezorgd gratis vanaf €50
- Voor 21:00 besteld, morgen in huis
- Bezorgd in bouwmarkt
- gratis
Niet op voorraad in onze bouwmarkten. Wel op bestelling verkrijgbaar.
Productomschrijving
- Altijd een extra toiletrol binnen handbereik
- Modern geometrisch design met strakke lijnen
- Gemaakt van stevig zamak en RVS met grafietkleurige afwerking
- Compact formaat van 35 x 10 x 7 cm
Houd een extra toiletrol altijd bij de hand met deze reserverolhouder van Haceka Edge. Je monteert hem eenvoudig aan de muur, zodat je toiletpapier netjes opgeborgen blijft. Het ontwerp van de Edge-serie geeft je badkamer een moderne, geometrische uitstraling met strakke, rechthoekige lijnen. De houder is gemaakt van stevig zamak en RVS met een grafietkleurige afwerking, wat een stijlvolle en eigentijdse touch toevoegt. Met een hoogte van 35 cm, breedte van 10 cm en diepte van 7 cm biedt hij voldoende ruimte voor een standaard reserverol en houdt hij alles overzichtelijk.
Specificaties
| Product | |
|---|---|
| Productnummer | 360067 |
| EAN | 8718848204826 |
| Gewicht product | 356 gr |
| Hoogte product | 349 mm |
| Lengte product | 97 mm |
| Breedte product | 72 mm |
| Merk | Haceka |
| N P K | 9998-9998-9998 |
Productveiligheid
Verantwoordelijk voor productveiligheid zie
Bestel- en bezorginformatie
Bezorgd door PostNL
Thuisbezorgd voor €4.95 en gratis vanaf €50
Gratis bezorgd in de bouwmarkt
Gratis retourneren in de bouwmarkt
Gratis retourneren in de bouwmarkt
Je kunt dit artikel binnen 30 dagen na aankoop naar ons terugsturen via een PostNL-punt voor €4.95 of gratis retourneren in de bouwmarkt. Lees meer over retourneren.Let op: De bedenktijd en het kunnen retourneren gelden niet voor op maat gemaakte artikelen.