Prijs: 21.99 euro
17.59 met Club Karwei
20% korting
20% korting op bijna alle sanitair accessoires alleen met de Club Karwei Kaart, M.u.v. OK-label
Aanbieding nog 9 dagen geldig
Kleur:
Online bijna uitverkocht
- Thuisbezorgd
- €4.95
- Thuisbezorgd gratis vanaf €50
- Vandaag besteld, maandag 4 mei in huis
- Bezorgd in bouwmarkt
- gratis
Niet op voorraad in onze bouwmarkten. Wel op bestelling verkrijgbaar.
Productomschrijving
- Veelzijdig gebruik voor handdoeken en kleding
- Stevig ontwerp met een belastbaarheid van 10 kg
- Compacte afmetingen voor een moderne uitstraling
- Eenvoudige montage met blinde bevestiging
De enkele haak in grafietgrijs biedt veelzijdigheid in badkamer, toilet of keuken. Geschikt voor handdoeken, badjassen, sponzen of kleding. Het rozet heeft een diameter van 53 mm en de muurafstand is 37 mm. De haak wordt blind op de muur bevestigd met schroeven. Compact en stevig (max. belastbaar gewicht 10 kg), en ideaal voor een moderne uitstraling.
Specificaties
| Product | |
|---|---|
| Productnummer | 360225 |
| EAN | 8718848204055 |
| Gewicht product | 73 gr |
| Hoogte product | 53 mm |
| Lengte product | 37 mm |
| Breedte product | 53 mm |
| Merk | Haceka |
| N P K | 9998-9998-9998 |
Productveiligheid
Verantwoordelijk voor productveiligheid zie
Bestel- en bezorginformatie
Bezorgd door PostNL
Thuisbezorgd voor €4.95 en gratis vanaf €50
Gratis bezorgd in de bouwmarkt
Gratis retourneren in de bouwmarkt
Gratis retourneren in de bouwmarkt
Je kunt dit artikel binnen 30 dagen na aankoop naar ons terugsturen via een PostNL-punt voor €4.95 of gratis retourneren in de bouwmarkt. Lees meer over retourneren.Let op: De bedenktijd en het kunnen retourneren gelden niet voor op maat gemaakte artikelen.