Prijs: 19.99 euro
15.99 met Club Karwei
20% korting
20% korting op bijna alle sanitair accessoires alleen met de Club Karwei Kaart, M.u.v. OK-label
Aanbieding t/m 10-05-2026
Enkel/dubbel:
Kleur:
Online bijna uitverkocht
- Thuisbezorgd
- €4.95
- Thuisbezorgd gratis vanaf €50
- Vandaag besteld, zaterdag 2 mei in huis
- Bezorgd in bouwmarkt
- gratis
Voorraad in de bouwmarkt
Selecteer jouw bouwmarkt om de voorraad in de winkel te controleren.
Productomschrijving
- Compact ontwerp, perfect voor kleine ruimtes
- Inclusief schroeven voor veilige wandmontage
- Strakke matte afwerking voor een moderne look
De enkele haak in mat wit is een praktische en elegante toevoeging aan elke badkamer. Dankzij zijn compacte formaat is hij ideaal voor het ophangen van handdoeken, washandjes of badjassen, zelfs in kleinere ruimtes. De haak wordt geleverd met schroeven voor stevige wandmontage. Met zijn minimalistische design en matte afwerking sluit hij naadloos aan bij andere accessoires. Deze haak biedt niet alleen gemak en orde, maar ook een moderne en frisse uitstraling in je badkamer of toilet.
Specificaties
| Product | |
|---|---|
| Productnummer | 360193 |
| EAN | 8718848201412 |
| Gewicht product | 73 gr |
| Hoogte product | 53 mm |
| Lengte product | 37 mm |
| Breedte product | 53 mm |
| Merk | Haceka |
| N P K | 9998-9998-9998 |
Productveiligheid
Verantwoordelijk voor productveiligheid zie
Bestel- en bezorginformatie
Bezorgd door PostNL
Thuisbezorgd voor €4.95 en gratis vanaf €50
Gratis bezorgd in de bouwmarkt
Gratis retourneren in de bouwmarkt
Gratis retourneren in de bouwmarkt
Je kunt dit artikel binnen 30 dagen na aankoop naar ons terugsturen via een PostNL-punt voor €4.95 of gratis retourneren in de bouwmarkt. Lees meer over retourneren.Let op: De bedenktijd en het kunnen retourneren gelden niet voor op maat gemaakte artikelen.