Prijs: 41.99 euro
33.59 met Club Karwei
20% korting
20% korting op bijna alle sanitair accessoires alleen met de Club Karwei Kaart, M.u.v. OK-label
Aanbieding t/m 10-05-2026
Kleurfamilie:
Online bijna uitverkocht
- Thuisbezorgd
- €4.95
- Thuisbezorgd gratis vanaf €50
- Voor 21:00 besteld, morgen in huis
- Bezorgd in bouwmarkt
- gratis
Niet op voorraad in onze bouwmarkten. Wel op bestelling verkrijgbaar.
Productomschrijving
- Ruimte voor twee glazen of accessoires
- Hoogwaardige afwerking voor langdurig gebruik
- Eenvoudige montage met meegeleverd bevestigingsmateriaal
De dubbele bekerhouder in mat wit combineert modern design met praktische functionaliteit. Ideaal om twee glazen netjes en hygiënisch op te bergen, bijvoorbeeld voor tandenborstels of accessoires. Dankzij de hoogwaardige afwerking is de houder bestand tegen vocht en dagelijkse slijtage, waardoor hij jarenlang meegaat. De strakke ronde vormen en het matte oppervlak passen perfect in elke moderne badkamer. De montage is eenvoudig met het meegeleverde bevestigingsmateriaal en door de dubbele uitvoering heb je altijd voldoende ruimte. Geef jouw badkamer een opgeruimde en elegante uitstraling met dit functionele accessoire.
Specificaties
| Product | |
|---|---|
| Productnummer | 360128 |
| EAN | 8718848201528 |
| Gewicht product | 575 gr |
| Hoogte product | 96 mm |
| Lengte product | 75 mm |
| Breedte product | 161 mm |
| Merk | Haceka |
| N P K | 9998-9998-9998 |
Productveiligheid
Verantwoordelijk voor productveiligheid zie
Bestel- en bezorginformatie
Bezorgd door PostNL
Thuisbezorgd voor €4.95 en gratis vanaf €50
Gratis bezorgd in de bouwmarkt
Gratis retourneren in de bouwmarkt
Gratis retourneren in de bouwmarkt
Je kunt dit artikel binnen 30 dagen na aankoop naar ons terugsturen via een PostNL-punt voor €4.95 of gratis retourneren in de bouwmarkt. Lees meer over retourneren.Let op: De bedenktijd en het kunnen retourneren gelden niet voor op maat gemaakte artikelen.