Prijs: 41.99 euro
33.59 met Club Karwei
20% korting
20% korting op bijna alle sanitair accessoires alleen met de Club Karwei Kaart, M.u.v. OK-label
Aanbieding t/m 10-05-2026
Kleurfamilie:
Online bijna uitverkocht
- Thuisbezorgd
- €4.95
- Thuisbezorgd gratis vanaf €50
- Vandaag besteld, zaterdag 2 mei in huis
- Bezorgd in bouwmarkt
- gratis
Niet op voorraad in onze bouwmarkten. Wel op bestelling verkrijgbaar.
Productomschrijving
- Dubbele bekerhouder voor tandenborstels of accessoires
- Geborsteld koper voor een warme, luxe uitstraling
- Stevig glas en sterke materialen voor langdurig gebruik
- Compact formaat van 16,1 x 7,5 x 9,6 cm, praktisch en overzichtelijk
Geef jouw badkamer een elegante en luxueuze uitstraling met de Haceka Kosmos dubbele bekerhouder in geborsteld koper. Het stijlvolle glazen ontwerp met warme koperen finish maakt deze bekerhouder tot een chique accent op je wastafel. Met afmetingen van 16,1 x 7,5 x 9,6 cm biedt hij ruimte voor twee bekers, ideaal voor tandenborstels, tandpasta of andere accessoires. De combinatie van hoogwaardig glas en geborsteld koper geeft je badkamer een moderne en verzorgde uitstraling, een subtiele manier om luxe toe te voegen aan je dagelijkse routine.
Specificaties
| Product | |
|---|---|
| Productnummer | 360321 |
| EAN | 8718848245669 |
| Gewicht product | 660 gr |
| Hoogte product | 96 mm |
| Lengte product | 75 mm |
| Breedte product | 161 mm |
| Merk | Haceka |
| N P K | 9998-9998-9998 |
Productveiligheid
Verantwoordelijk voor productveiligheid zie
Bestel- en bezorginformatie
Bezorgd door PostNL
Thuisbezorgd voor €4.95 en gratis vanaf €50
Gratis bezorgd in de bouwmarkt
Gratis retourneren in de bouwmarkt
Gratis retourneren in de bouwmarkt
Je kunt dit artikel binnen 30 dagen na aankoop naar ons terugsturen via een PostNL-punt voor €4.95 of gratis retourneren in de bouwmarkt. Lees meer over retourneren.Let op: De bedenktijd en het kunnen retourneren gelden niet voor op maat gemaakte artikelen.