Prijs: 39.99 euro
31.99 met Club Karwei
20% korting
20% korting op bijna alle sanitair accessoires alleen met de Club Karwei Kaart, M.u.v. OK-label
Aanbieding t/m 10-05-2026
Enkel/dubbel:
Online bijna uitverkocht
- Thuisbezorgd
- €4.95
- Thuisbezorgd gratis vanaf €50
- Vandaag besteld, zaterdag 2 mei in huis
- Bezorgd in bouwmarkt
- gratis
Niet op voorraad in onze bouwmarkten. Wel op bestelling verkrijgbaar.
Productomschrijving
- Ruimte voor tandenborstels en glazen in één houder
- Stevige RVS-look voor een luxe uitstraling
- Eenvoudige montage met meegeleverde schroeven
Met deze dubbele bekerhouder heb je altijd genoeg plek voor je badkamerbenodigdheden. Handig bij een dubbele wasbak of als je een glas wilt gebruiken voor drinken en het andere voor tandenborstels. De matglazen bekers worden stevig vastgehouden door de RVS-look houder. Met een lengte van 16 cm, hoogte van 9 cm en een muurafstand van 7,5 cm neemt hij weinig ruimte in beslag, terwijl hij toch praktisch is in gebruik. De montage gaat met een rond muurplaatje en meegeleverde schroeven. Zo combineer je stijl en gemak in je badkamer.
Specificaties
| Product | |
|---|---|
| Productnummer | 360113 |
| EAN | 8718848203133 |
| Gewicht product | 575 gr |
| Hoogte product | 96 mm |
| Lengte product | 75 mm |
| Breedte product | 161 mm |
| Merk | Haceka |
| N P K | 9998-9998-9998 |
Productveiligheid
Verantwoordelijk voor productveiligheid zie
Bestel- en bezorginformatie
Bezorgd door PostNL
Thuisbezorgd voor €4.95 en gratis vanaf €50
Gratis bezorgd in de bouwmarkt
Gratis retourneren in de bouwmarkt
Gratis retourneren in de bouwmarkt
Je kunt dit artikel binnen 30 dagen na aankoop naar ons terugsturen via een PostNL-punt voor €4.95 of gratis retourneren in de bouwmarkt. Lees meer over retourneren.Let op: De bedenktijd en het kunnen retourneren gelden niet voor op maat gemaakte artikelen.