Handson plankdrager enkel wit 30 cm
Meest verkocht
Beoordeeld met 4.5 van de 5 sterren, 46 klantreviews
Prijs: 3.29 euro
Dit product is uit ons assortiment
De plankendragers leer zwart geven meteen een stoere twist aan je interieur. Leuk om een aantal planken te combineren tot een wandrek. Decoratieve manier om extra opbergruimte te maken. Materiaal: echt leder.
| Product | |
|---|---|
| Productnummer | 135154 |
| EAN | 8715275741832 |
| Gewicht product | 48 gr |
| Hoogte product | 415 mm |
| Lengte product | 5 mm |
| Breedte product | 30 mm |
| Merk | Geen |
| N P K | 9998-9998-9998 |