KARWEI hanglamp Ymke mat zwart
Beoordeeld met 4.5 van de 5 sterren, 50 klantreviews
70% korting, voordeelprijs: 8.70 euro met korting
Prijs: 28.99 euro
Dit product is uit ons assortiment
Toon alternatieve productenDeze Philips Shelline Onderbouwverlichting heeft een lengte van 120 cm en heeft een geïntegreerde LED verlichting in de kleur warm wit. De Shelline TL-armatuur heeft een levensduur van maximaal 20.000 uur en is zeer geschikt in een keuken, bijkeuken, garage of kantoor. Deze energiezuinige armatuur is 80% zuiniger door het gebruik van LED.
| Product | |
|---|---|
| Productnummer | 595053 |
| EAN | 8718696163320 |
| Gewicht product | 205 gr |
| Hoogte product | 34 mm |
| Lengte product | 28 mm |
| Breedte product | 1205 mm |
| Type(nummer) | 3123731P1 |
| Merk | Philips |
| N P K | 9998-9998-9998 |