Philips LED kogel E27 40W 2 stuks mat niet dimbaar
Prijs: 13.69 euro
Aantal stuks:
Dit product wordt niet thuis bezorgd
Click & collectgratis
Vandaag besteld, al na een uur af te halen in jouw bouwmarkt
Dit product is in deze winkel niet voor Click & Collect beschikbaar.
Voorraad in de bouwmarkt
Selecteer jouw bouwmarkt om de voorraad in de winkel te controleren.
Productomschrijving
- Maximale lichtsterkte:470 lm
- Lampfitting:E27
- Wattage lichtbron:4 Watt
- Lichtkleur:Warm wit
Vervang 2 oude kleine kogellampen door deze nieuwe energiezuinige Philips LED-lampen, met warmwit licht, en bespaar tot €30 op energiekosten per lamp per jaar. Deze standaardlampen verbruiken tot 90% minder energie dan gloei- en halogeenlampen dankzij de nieuwste energiezuinige LED-technologie. Daarnaast gaan ze gaan tien keer langer mee. Met EyeComfort, voor licht dat aangenaam is voor jouw ogen. Deze lampen hebben een E27-fitting, en passen dus in de meeste lampen met grote fitting.
Klantreviews
26 klantreviews
5 sterren
19 reviews
4 sterren
4 reviews
3 sterren
0 reviews
2 sterren
2 reviews
1 ster
1 review
Meeste sterren klantreviews
5/5
Good for small spaces
Good for small spaces like toilet, hallway or storage spaces
DK
25 februari 2025
5/5
Geweldige lamp
Ik ben zeer tevreden over dit product, omdat deze lamp zeer lang blijft branden en een stabiele en warme kleur heeft.
Joop
7 december 2024
5/5
Kleine LED kogel
Mooie kleine bol voor een LED lamp, scherpe aanbieding bij Karwei.
FR
28 september 2024
Specificaties
| Product | |
|---|---|
| Productnummer | 153326 |
| EAN | 8718699763916 |
| Gewicht product | 36 gr |
| Hoogte product | 80 mm |
| Lengte product | 45 mm |
| Breedte product | 45 mm |
| Merk | Philips |
| Ecocheque | Ja |
| N P K | 9998-9998-9998 |
Bestel- en bezorginformatie
Vandaag besteld, al na een uur af te halen in jouw bouwmarkt
30 dagen bedenktijd
Retourneren
Je kunt dit artikel binnen 30 dagen na aankoop ruilen in de bouwmarkt.