Philips inbouwspot Sparkle wit
Prijs: 21.99 euro
15.39 met Club Karwei
30% korting
30% korting alleen met de Club Karwei Kaart, MUV plafondventilators
Aanbieding t/m 10-05-2026
Kleur:
Online beperkt op voorraad
- Thuisbezorgd
- €4.95
- Thuisbezorgd gratis vanaf €50
- Voor 21:00 besteld, morgen in huis
- Bezorgd in bouwmarkt
- gratis
Voorraad in de bouwmarkt
Selecteer jouw bouwmarkt om de voorraad in de winkel te controleren.
Productomschrijving
Op zoek naar wat meer licht? De witte Philips Sparkle inbouwspotjes passen in ieder interieur. De gelijkmatige, warmwitte LED-lichtbron is zeer krachtig en kan bovendien met de juiste dimmers worden gedimd. Gebruik dit verstelbare spotje om een mooi accent in uw woning te accentueren of als praktische werkverlichting. Door de beperkte hoogte kunnen de spotjes in bijna elk gewoon plafond worden gemonteerd.
Passende accessoires
Handig als set kopen
Philips inbouwspot Sparkle wit15.39
Voeg product toe aan set
Totaal 15.39
Specificaties
| Product | |
|---|---|
| Productnummer | 154181 |
| EAN | 8718699755607 |
| Gewicht product | 118 gr |
| Hoogte product | 55 mm |
| Lengte product | 85 mm |
| Breedte product | 85 mm |
| Merk | Philips |
| N P K | 9998-9998-9998 |
Productveiligheid
Verantwoordelijk voor productveiligheid zie
Bestel- en bezorginformatie
Bezorgd door PostNL
Thuisbezorgd voor €4.95 en gratis vanaf €50
Gratis bezorgd in de bouwmarkt
Gratis retourneren in de bouwmarkt
Gratis retourneren in de bouwmarkt
Je kunt dit artikel binnen 30 dagen na aankoop naar ons terugsturen via een PostNL-punt voor €4.95 of gratis retourneren in de bouwmarkt. Lees meer over retourneren.Let op: De bedenktijd en het kunnen retourneren gelden niet voor op maat gemaakte artikelen.