Peha Standard afdekraam 2-voudig crème
Dit product wordt niet thuis bezorgd
- Click & collect
- gratis
- Vandaag besteld, al na een uur af te halen in jouw bouwmarkt
Dit product is in deze winkel niet voor Click & Collect beschikbaar.
Voorraad in de bouwmarkt
Selecteer jouw bouwmarkt om de voorraad in de winkel te controleren.
Productomschrijving
- Lijn:Standard
De PEHA Standard afdekraam 2-voudig crème, voor een nette afwerking rondom schakelaars, stopcontacten, dimmers en dergelijke. Met een afdekraam bepaal je in grote mate het uiterlijk van het schakelmateriaal.
PEHA Standard
Het schakelmateriaal van PEHA voelt zich overal thuis dankzij het harmonieuze design en de vele toepassingsmogelijkheden. Het schakelmateriaal draagt bovendien bij aan de hygiëne in huis, dankzij antibacteriële en poriënvrije oppervlakken van het materiaal. Daarnaast is het materiaal van uitstekende kwaliteit en bestendig tegen agressieve reinigings- en desinfectiemiddelen.
Passende accessoires
Handig als set kopen
Specificaties
| Product | |
|---|---|
| Productnummer | 462883 |
| EAN | 8711332189289 |
| Gewicht product | 24 gr |
| Hoogte product | 153 mm |
| Lengte product | 5 mm |
| Breedte product | 81 mm |
| Type(nummer) | 2-voudig afdekraam |
| Merk | Peha |