Online beperkt op voorraad
- Thuisbezorgd
- gratis
- Voor 21:00 besteld, morgen in huis
- Bezorgd in bouwmarkt
- gratis
Voorraad in de bouwmarkt
Selecteer jouw bouwmarkt om de voorraad in de winkel te controleren.
Productomschrijving
- Eenvoudig te openen met hendel
- Stevig stalen frame
- Past in veel standaard parasolvoeten
Comfortabel zitten in de schaduw
Met de Parasol Shanghai burgundy ø 250 cm maak je eenvoudig een prettige plek in de schaduw op je terras of balkon. De ronde vorm en het formaat zorgen voor een fijne beschutting boven je tafel of zithoek. Dankzij de hoogte van 238 cm voelt het ruim en open aan.
Makkelijk in gebruik
De hendel maakt het openen en sluiten van de parasol eenvoudig. Zo pas je snel aan wanneer de zon verandert. Klap je hem dicht, dan is hij compact en makkelijk op te bergen.
Stevig en geschikt voor dagelijks gebruik
De combinatie van een stalen frame en een polyester doek zorgt voor een solide parasol die je buiten kunt laten staan tijdens gebruik. De paaldiameter van 3,8 cm past in veel standaard parasolvoeten.
Passende accessoires
Handig als set kopen
Specificaties
| Product | |
|---|---|
| Productnummer | 356151 |
| EAN | 8711247218944 |
| Gewicht product | 4500 gr |
| Hoogte product | 2380 mm |
| Lengte product | 2500 mm |
| Breedte product | 2500 mm |
| Merk | KARWEI |
| N P K | 9998-9998-9998 |
Productveiligheid
Verantwoordelijk voor productveiligheid zie
