Momenteel online niet op voorraad
Toon alternatieve productenNiet verkrijgbaar in de bouwmarkt
Productomschrijving
- Lengte van 10 mm vlakdraad nieten
- Verpakking van 5000 stuks inhoud
- Geschikt voor verschillende Novus toestellen
- Vlakdraad voor brede bevestiging
De Novus vlakdraad nieten GU11 10 mm zijn geschikt voor het bevestigen van materialen met een tacker. Met een lengte van 10 mm en een inhoud van 5000 stuks zijn deze nieten geschikt voor verschillende toepassingen. Ze kunnen gebruikt worden met diverse Novus apparaten.
De nieten hebben een draadbreedte van 1,25 mm en een klembreedte van 10,6 mm. De verzinkte uitvoering ondersteunt een goede werking tijdens gebruik. De nieten zijn passend voor modellen zoals de J-25, J-29 en J-033.
De GU11 nieten worden gebruikt voor het bevestigen van onder andere folies, isolatiemateriaal en panelen. Door de vlakke draad zijn ze geschikt voor toepassingen waarbij materiaal niet mag insnijden. De nieten kunnen gebruikt worden bij klus- en bouwwerkzaamheden.
Specificaties
| Product | |
|---|---|
| Productnummer | 387146 |
| EAN | 4009729080528 |
| Lengte product | 10 mm |
| Merk | Novus |
