Lucide wandlamp Ruben
Online bijna uitverkocht
- Thuisbezorgd
- €4.95
- Thuisbezorgd gratis vanaf €50
- Voor 21:00 besteld, morgen in huis
- Bezorgd in bouwmarkt
- gratis
Voorraad in de bouwmarkt
Selecteer jouw bouwmarkt om de voorraad in de winkel te controleren.
Productomschrijving
- Lampfitting:E27
- Materiaal:Metaal
Als een kijkdoosje op de muur kan je deze lamp genaamd Ruben laten opgaan in de stijl, of net als een eyecatcher gebruiken. Laat je niet misleiden door het strakke, moderne uitzicht. De wandlamp van 22 op 22 centimeter straalt klasse uit en oogt ondanks het metalen frame toch warm. Met dank aan de fitting in messingkleur. Ideaal voor gebruik in een slaapkamer, eetkamer of gang. Met een warme lichtbron zie je amper het verschil tussen de gloed van Ruben en de sfeer van kaarslicht. Bovendien is de wandlamp vederlicht en makkelijk te bevestigen aan de muur. Je sluit Ruben ook eenvoudig aan op een dimmer.
Passende accessoires
Handig als set kopen
Specificaties
| Product | |
|---|---|
| Productnummer | 179071 |
| EAN | 5411212000170 |
| Gewicht product | 850 gr |
| Hoogte product | 220 mm |
| Lengte product | 220 mm |
| Breedte product | 180 mm |
| Merk | Lucide |
| N P K | 9998-9998-9998 |
Handleidingen en brochures
Productveiligheid
Verantwoordelijk voor productveiligheid zie