Hanglamp Indy bamboe naturel Ø55 cm
Beoordeeld met 4.6 van de 5 sterren, 547 klantreviews
30% korting, voordeelprijs: 65.09 euro met Club Karwei
Prijs: 92.99 euro
Dit product is uit ons assortiment
In de Pepijn-reeks vind je twee soorten vloerlampen terug. Deze eenvoudige variant tovert meteen een lach op je gezicht door haar unieke, speelse ontwerp. Vanuit de dunne, ronde voet stijgt een zwarte, stalen staaf op tot de hoogte van 145 centimeter. Wat deze staanlamp extra leuk maakt? Pepijn zet je niet aan en uit met een schakelaar. Je gebruikt de touchdimmer, uitgerust met de 3stepdim-functie, die subtiel verwerkt zit in het armatuur.
| Product | |
|---|---|
| Productnummer | 179097 |
| EAN | 5411212051172 |
| Gewicht product | 2300 gr |
| Hoogte product | 1450 mm |
| Lengte product | 230 mm |
| Breedte product | 230 mm |
| Merk | Lucide |
| N P K | 9998-9998-9998 |