Lucide NURIA plafonnière Ø 50 cm LED dimb. 2700K 3 StepDim Wit
Prijs: 94.99 euro
66.49 met Club Karwei
30% korting
30% korting alleen met de Club Karwei Kaart, MUV plafondventilators
Aanbieding t/m 10-05-2026
Kleur:
Diameter lampenkap:
Online bijna uitverkocht
- Thuisbezorgd
- gratis
- Voor 21:00 besteld, morgen in huis
- Bezorgd in bouwmarkt
- gratis
Niet op voorraad in onze bouwmarkten. Wel op bestelling verkrijgbaar.
Productomschrijving
Nuria is een bijzonder moderne plafonnière vervaardigd uit hoogwaardig acrylaat. Dit maakt haar vederlicht en laat het licht van de geïntegreerde ledlamp met warm wit licht goed door schijnen. Met een diameter van 50 centimeter is deze elegante dame je perfecte compagnon in de keuken, woonkamer of hal. Op cruciale momenten voorziet ze met 2880 lumen voldoende licht en wanneer het sfeervol moet zijn, sluit je haar op een dimmer via de wandschakelaar. Dat is mogelijk door de 3-step-dimfunctie geïntegreerd in deze verfijnde plafondlamp.
Klantreviews
1 klantreview
5 sterren
1 review
4 sterren
0 reviews
3 sterren
0 reviews
2 sterren
0 reviews
1 ster
0 reviews
Meeste sterren klantreviews
5/5
Mooie lamp
ik ben erg tevreden met deze lamp en gemakkelijk te monteren
Marc
20 mei 2025
Specificaties
| Product | |
|---|---|
| Productnummer | 231417 |
| EAN | 5411212791801 |
| Gewicht product | 1760 gr |
| Hoogte product | 80 mm |
| Lengte product | 500 mm |
| Breedte product | 500 mm |
| Merk | Lucide |
| N P K | 9998-9998-9998 |
Handleidingen en brochures
Productveiligheid
Verantwoordelijk voor productveiligheid zie
Bestel- en bezorginformatie
Bezorgd door PostNL
Gratis thuisbezorgd
Gratis bezorgd in de bouwmarkt
Gratis retourneren in de bouwmarkt
Gratis retourneren in de bouwmarkt
Je kunt dit artikel binnen 30 dagen na aankoop naar ons terugsturen via een PostNL-punt voor €4.95 of gratis retourneren in de bouwmarkt. Lees meer over retourneren.Let op: De bedenktijd en het kunnen retourneren gelden niet voor op maat gemaakte artikelen.