Prijs: 69.99 euro
48.99 met Club Karwei
30% korting
30% korting alleen met de Club Karwei Kaart, MUV plafondventilators
Aanbieding t/m 10-05-2026
Kleur:
Diameter lampenkap:
Online bijna uitverkocht
- Thuisbezorgd
- €4.95
- Thuisbezorgd gratis vanaf €50
- Voor 21:00 besteld, morgen in huis
- Bezorgd in bouwmarkt
- gratis
Voorraad in de bouwmarkt
Selecteer jouw bouwmarkt om de voorraad in de winkel te controleren.
Productomschrijving
Nuria is een bijzonder moderne plafonnière vervaardigd uit hoogwaardig acrylaat. Dit maakt haar vederlicht en laat het licht van de geïntegreerde ledlamp met warm wit licht goed door schijnen. Met een diameter van 30 centimeter is deze elegante dame je perfecte compagnon in de keuken, woonkamer of hal. Op cruciale momenten voorziet ze met 1440 lumen voldoende licht en wanneer het sfeervol moet zijn, sluit je haar op een dimmer via de wandschakelaar. Dat is mogelijk door de 3-step-dimfunctie geïntegreerd in deze verfijnde plafondlamp.
Specificaties
| Product | |
|---|---|
| Productnummer | 231407 |
| EAN | 5411212791764 |
| Gewicht product | 800 gr |
| Hoogte product | 75 mm |
| Lengte product | 300 mm |
| Breedte product | 300 mm |
| Merk | Lucide |
| N P K | 9998-9998-9998 |
Handleidingen en brochures
Productveiligheid
Verantwoordelijk voor productveiligheid zie
Bestel- en bezorginformatie
Bezorgd door PostNL
Thuisbezorgd voor €4.95 en gratis vanaf €50
Gratis bezorgd in de bouwmarkt
Gratis retourneren in de bouwmarkt
Gratis retourneren in de bouwmarkt
Je kunt dit artikel binnen 30 dagen na aankoop naar ons terugsturen via een PostNL-punt voor €4.95 of gratis retourneren in de bouwmarkt. Lees meer over retourneren.Let op: De bedenktijd en het kunnen retourneren gelden niet voor op maat gemaakte artikelen.