Lucide hanglamp Nolan zwart Ø24 cm
Prijs: 268 euro
201.00 met Club Karwei
25% korting
25% korting op bijna alle hang-, tafel- & vloerlampen alleen met de Club Karwei Kaart, M.u.v. Vast Laag-artikelen en Philips Hue
Aanbieding t/m 10-05-2026
Aantal lichtpunten:
Online bijna uitverkocht
- Thuisbezorgd
- gratis
- Voor 21:00 besteld, morgen in huis
- Bezorgd in bouwmarkt
- gratis
Niet op voorraad in onze bouwmarkten. Wel op bestelling verkrijgbaar.
Productomschrijving
- Excl. E27 lichtbron
- Afm. Ø24 cm
- Materiaal: metaal
De Lucide Nolan hanglamp is exclusief voor de E27 lichtbron. De hanglamp maakt gebruik van 3 lichtpunten die elk een zwarte lampenkap hebben met een goude binnenkant. De lampenkappen zijn gemaakt van metaal. Omdat bij de hanglamp de lichtbron niet wordt meegeleverd, kan jezelf kiezen voor een dimbare lichtbron. Met een externe dimmer kan je deze vervolgens dimmen. De lengte van de hanglamp kan tot 150 cm in hoogte versteld worden.
Passende accessoires
Handig als set kopen
Lucide hanglamp Nolan zwart Ø24 cm201.00
Voeg product toe aan set
Voeg product toe aan set
Voeg product toe aan set
Totaal 201.00
Specificaties
| Product | |
|---|---|
| Productnummer | 231389 |
| EAN | 5411212302892 |
| Gewicht product | 3800 gr |
| Hoogte product | 1490 mm |
| Lengte product | 1040 mm |
| Breedte product | 240 mm |
| Merk | Lucide |
| N P K | 9998-9998-9998 |
Handleidingen en brochures
Productveiligheid
Verantwoordelijk voor productveiligheid zie
Bestel- en bezorginformatie
Bezorgd door PostNL
Gratis thuisbezorgd
Gratis bezorgd in de bouwmarkt
Gratis retourneren in de bouwmarkt
Gratis retourneren in de bouwmarkt
Je kunt dit artikel binnen 30 dagen na aankoop naar ons terugsturen via een PostNL-punt voor €4.95 of gratis retourneren in de bouwmarkt. Lees meer over retourneren.Let op: De bedenktijd en het kunnen retourneren gelden niet voor op maat gemaakte artikelen.