Lucide hanglamp Mesh mat goud Ø45 cm
Prijs: 93.99 euro
70.49 met Club Karwei
25% korting
25% korting op bijna alle hang-, tafel- & vloerlampen alleen met de Club Karwei Kaart, M.u.v. Vast Laag-artikelen en Philips Hue
Aanbieding t/m 10-05-2026
Dit product wordt niet thuis bezorgd
- Click & collect
- gratis
- Vandaag besteld, al na een uur af te halen in jouw bouwmarkt
Dit product is in deze winkel niet voor Click & Collect beschikbaar.
Voorraad in de bouwmarkt
Selecteer jouw bouwmarkt om de voorraad in de winkel te controleren.
Productomschrijving
- Excl. E27 lichtbron
- Afm. Ø45 cm
- Materiaal: metaal
De Lucide hanglamp Mesh is exclusief voor de E27 lichtbron. De hanglamp heeft een diameter van 45 cm. De lichtbron zit achter een metalen gouden armatuur. Omdat bij de hanglamp de lichtbron niet wordt meegeleverd, kan jezelf kiezen voor een dimbare lichtbron. Met een externe dimmer kan je deze vervolgens dimmen. De lengte van de hanglamp kan tot 135 cm in hoogte versteld worden.
Klantreviews
5 klantreviews
5 sterren
3 reviews
4 sterren
1 review
3 sterren
0 reviews
2 sterren
0 reviews
1 ster
1 review
Meeste sterren klantreviews
4/5
Prachtige sfeer
Ik ben zeer tevreden over de lamp omdat je de lamp kan verstellen in hoogte. Helemaal top
Jo
15 augustus 2022
Passende accessoires
Handig als set kopen
Lucide hanglamp Mesh mat goud Ø45 cm 70.49
Voeg product toe aan set
Voeg product toe aan set
Voeg product toe aan set
Totaal 70.49
Specificaties
| Product | |
|---|---|
| Productnummer | 179470 |
| EAN | 5411212211316 |
| Gewicht product | 850 gr |
| Hoogte product | 1510 mm |
| Lengte product | 450 mm |
| Breedte product | 450 mm |
| Merk | Lucide |
| N P K | 9998-9998-9998 |
Handleidingen en brochures
Bestel- en bezorginformatie
Vandaag besteld, al na een uur af te halen in jouw bouwmarkt
30 dagen bedenktijd
Retourneren
Je kunt dit artikel binnen 30 dagen na aankoop ruilen in de bouwmarkt.