Prijs: 49.99 euro
37.49 met Club Karwei
25% korting
25% korting op bijna alle hang-, tafel- & vloerlampen alleen met de Club Karwei Kaart, M.u.v. Vast Laag-artikelen en Philips Hue
Aanbieding t/m 10-05-2026
Dit product wordt niet thuis bezorgd
- Click & collect
- gratis
- Vandaag besteld, al na een uur af te halen in jouw bouwmarkt
Dit product is in deze winkel niet voor Click & Collect beschikbaar.
Voorraad in de bouwmarkt
Selecteer jouw bouwmarkt om de voorraad in de winkel te controleren.
Productomschrijving
Passende accessoires
Handig als set kopen
Lucide hanglamp kinderkamer Mauro LED verlichting 40W E27 taupe37.49
Voeg product toe aan set
Voeg product toe aan set
Totaal 37.49
Specificaties
| Product | |
|---|---|
| Productnummer | 337291 |
| EAN | 5411212771506 |
| Gewicht product | 550 gr |
| Hoogte product | 1000 mm |
| Lengte product | 335 mm |
| Breedte product | 335 mm |
| Merk | Lucide |
| N P K | 9998-9998-9998 |
Handleidingen en brochures
Productveiligheid
Verantwoordelijk voor productveiligheid zie
Bestel- en bezorginformatie
Vandaag besteld, al na een uur af te halen in jouw bouwmarkt
30 dagen bedenktijd
Retourneren
Je kunt dit artikel binnen 30 dagen na aankoop ruilen in de bouwmarkt.
