Lampenkap Velours barok bloemØ30x21cm
Online beperkt op voorraad
- Thuisbezorgd
- €4.95
- Thuisbezorgd gratis vanaf €50
- Vandaag besteld, woensdag 29 april in huis
- Bezorgd in bouwmarkt
- gratis
Voorraad in de bouwmarkt
Selecteer jouw bouwmarkt om de voorraad in de winkel te controleren.
Productomschrijving
- Kleur:Barok bloem
Lampenkap velours barok is een mooie, subtiele kap geheel van deze tijd. Het gebruik van de velours stof in combinatie de barok print geeft deze kap zijn eigentijdse, moderne uitstraling. De kleur past in vele interieurs en geeft warmte en sfeer in de gewenste ruimte. Deze moderne maar toch ook stoere kap is een ware accessoire voor jouw woonkamer of bijvoorbeeld slaapkamer. Combineer de kap met één van onze lampenvoeten en stel jouw lamp naar eigen smaak samen. De kap heeft een diameter van 30 cm en een hoogte van 21 cm. Direct de juiste lichtbron kopen? Kies uit ons ruime assortiment lichtbronnen een energiezuinige LED-lichtbron en haal direct extra sfeer in huis.
Specificaties
| Product | |
|---|---|
| Productnummer | 149807 |
| EAN | 8717807285302 |
| Gewicht product | 275 gr |
| Hoogte product | 210 mm |
| Lengte product | 300 mm |
| Breedte product | 300 mm |
| Merk | Geen |
| N P K | 9998-9998-9998 |
Productveiligheid
Verantwoordelijk voor productveiligheid zie