Prijs: 7.99 euro
Dit product wordt niet thuis bezorgd
Click & collectgratis
Vandaag besteld, al na een uur af te halen in jouw bouwmarkt
Dit product is in deze winkel niet voor Click & Collect beschikbaar.
Voorraad in de bouwmarkt
Selecteer jouw bouwmarkt om de voorraad in de winkel te controleren.
Productomschrijving
- Lichtbruin kussen met tijgerdessin voor een speels en opvallend accent
- Patroon met tijgers in lichte tint op een donkere ondergrond
- Gemaakt van katoen voor een prettig en comfortabel gevoel
- Compact formaat van L35 x B25 x H10 cm, ideaal om te combineren met grotere kussens
- Perfect voor bank, fauteuil of bed en zorgt direct voor extra sfeer
Geef je bank, fauteuil of bed een speels accent met dit lichtbruin kussen met tijgerdessin. Het kussen is gemaakt van katoen en heeft een patroon met tijgers in een lichte tint op een donkere ondergrond, waardoor het een opvallende uitstraling krijgt. Dankzij het compacte formaat is het ideaal om te combineren met grotere kussens of andere dessins. Met een afmeting van L35 x B25 x H10 cm voeg je eenvoudig extra sfeer toe aan je interieur.
Specificaties
| Product | |
|---|---|
| Productnummer | 370422 |
| EAN | 8720983691201 |
| Gewicht product | 165 gr |
| Hoogte product | 100 mm |
| Lengte product | 250 mm |
| Breedte product | 350 mm |
| Merk | Geen |
| N P K | 9998-9998-9998 |
Bestel- en bezorginformatie
Vandaag besteld, al na een uur af te halen in jouw bouwmarkt
30 dagen bedenktijd
Retourneren
Je kunt dit artikel binnen 30 dagen na aankoop ruilen in de bouwmarkt.
