Prijs: 26.99 euro
Dit product wordt niet thuis bezorgd
Click & collectgratis
Vandaag besteld, al na een uur af te halen in jouw bouwmarkt
Dit product is in deze winkel niet voor Click & Collect beschikbaar.
Voorraad in de bouwmarkt
Selecteer jouw bouwmarkt om de voorraad in de winkel te controleren.
Productomschrijving
- Bruin kussen met bloemenprint voor een romantische en speelse uitstraling
- Rijk dessin met grote bloemen en bladeren in zachte tinten
- Sierlijke rucherand rondom voor een trendy en decoratieve finishing touch
- Groot formaat van L67 x B47 x H10 cm, ideaal om tegenaan te leunen
- Perfect te combineren met effen kussens of andere botanische prints voor een warm geheel
Geef je interieur een romantische en speelse uitstraling met dit bruine kussen met bloemenprint en sierlijke ruches. Het kussen is gemaakt van katoen en heeft een rijk dessin met grote bloemen en bladeren in zachte tinten, waardoor het direct sfeer brengt op je bank, fauteuil of bed. De opvallende rucherand rondom zorgt voor een trendy, decoratieve finishing touch en maakt het kussen een echte eyecatcher. Met een formaat van L67 x B47 x H10 cm is het heerlijk groot en comfortabel, perfect om tegenaan te leunen of om jouw zithoek extra gezellig te maken. Mooi te combineren met effen kussens of andere botanische prints voor een warm geheel.
Specificaties
| Product | |
|---|---|
| Productnummer | 370288 |
| EAN | 8720983691058 |
| Gewicht product | 565 gr |
| Hoogte product | 100 mm |
| Lengte product | 470 mm |
| Breedte product | 670 mm |
| Merk | Geen |
| N P K | 9998-9998-9998 |
Bestel- en bezorginformatie
Vandaag besteld, al na een uur af te halen in jouw bouwmarkt
30 dagen bedenktijd
Retourneren
Je kunt dit artikel binnen 30 dagen na aankoop ruilen in de bouwmarkt.
