KARWEI wandlamp Nine rotan 23x20x10 cm
Online beperkt op voorraad
- Thuisbezorgd
- €4.95
- Thuisbezorgd gratis vanaf €50
- Vandaag besteld, dinsdag 2 juni in huis
- Click & collect
- gratis
- Vandaag besteld, al na een uur af te halen in jouw bouwmarkt
Voorraad in de bouwmarkt
Selecteer jouw bouwmarkt om de voorraad in de winkel te controleren.
Productomschrijving
- Rotan zorgt voor speels lichteffect
- Compact formaat 23 x 20 x 10 cm
- Geschikt voor E27 lichtbron
- Eenvoudige bediening met schakelaar
De KARWEI wandlamp Nine rotan 23x20x10 cm zorgt voor een zichtbaar lichteffect in de ruimte door het gevlochten rotan, waardoor het licht met een patroon op de wand wordt verspreid. Dit maakt de lamp geschikt als lichtaccent naast een bank of als nachtlampje naast het bed, waarbij het licht niet alleen functioneel is maar ook een duidelijk effect geeft.
De lamp heeft één E27 fitting en is geschikt voor een lichtbron tot maximaal 60W. Je kiest zelf de lichtbron, waardoor je de lichtsterkte en uitstraling aanpast aan de ruimte. Met afmetingen van 23 cm hoog, 20 cm breed en 10 cm diep blijft de lamp compact en goed toepasbaar op verschillende plekken.
De combinatie van rotan en metaal zorgt voor een stevige uitvoering. Met de schakelaar bedien je de lamp eenvoudig. De wandlamp is geschikt voor binnenshuis gebruik (IP20) en vormt een praktisch en zichtbaar lichtpunt in huis.
Passende accessoires
Handig als set kopen
Specificaties
| Product | |
|---|---|
| Productnummer | 185465 |
| EAN | 8711297070424 |
| Gewicht product | 430 gr |
| Hoogte product | 230 mm |
| Lengte product | 100 mm |
| Breedte product | 200 mm |
| Merk | KARWEI |
| N P K | 9998-9998-9998 |
Handleidingen en brochures
Productveiligheid
Verantwoordelijk voor productveiligheid zie