Voet regenton Waterform 210-360L zwart
Prijs: 22.99 euro
Online beperkt op voorraad
Thuisbezorgd€4.95
Thuisbezorgd gratis vanaf €50
Voor 21:00 besteld, morgen in huis
Bezorgd in bouwmarktgratis
Voorraad in de bouwmarkt
Selecteer jouw bouwmarkt om de voorraad in de winkel te controleren.
Productomschrijving
- Speciaal geschikt voor regenton Waterform van 210 tot 360 liter
Deze voet is geschikt voor de Waterform regentonnen met referentie PWV240A, PWV230A, PWW270A, PWA210TE, PWA360TE, PWV240G, PWV230TE, PWW270TE, PWA210G, PWA360G, PWA210A, PWA360A. Met de voet zet je de regenton hoger om een emmer onder een kraantje te zetten.
Passende accessoires
Handig als set kopen
Voet regenton Waterform 210-360L zwart22.99
Totaal 22.99
Specificaties
| Product | |
|---|---|
| Productnummer | 224656 |
| EAN | 5905197195995 |
| Gewicht product | 1500 gr |
| Merk | Waterform |
Duurzaamheid
Water besparend
sustainableChoiceDescription.7
Stap voor stap maken we ons assortiment steeds duurzamer. Meer informatie over de duurzamere keuze.Bestel- en bezorginformatie
Bezorgd door PostNL
Voor 21:00 besteld, morgen in huis
Thuisbezorgd voor €4.95 en gratis vanaf €50
Gratis bezorgd in de bouwmarkt
Gratis retourneren in de bouwmarkt
Gratis retourneren in de bouwmarkt
Je kunt dit artikel binnen 30 dagen na aankoop naar ons terugsturen via een PostNL-punt voor €4.95 of gratis retourneren in de bouwmarkt. Lees meer over retourneren.Let op: De bedenktijd en het kunnen retourneren gelden niet voor op maat gemaakte artikelen.
Vaak samen gekocht
Klantreviews
6 klantreviews
5 sterren
3 reviews
4 sterren
1 review
3 sterren
0 reviews
2 sterren
2 reviews
1 ster
0 reviews
Meeste sterren klantreviews
5/5
Goeie voet
Past mooi bij onze Waterform regenton. Hij past bij meerdere modellen dus je hebt iets ruimte over op de voet, dus even schuiven om hem mooi te krijgen.
Ton
17 juni 2023
5/5
Intratuin of Karwei, ik was uiteindelijk toch wel
Wat een boeltje in de regentonnen. Wats kebeurt. Wïj kochten vorig jaar 2 regentonnen bij Intrattuinvan 230 liter inhoud en deksel ls plantenbak. Na de voltooiing van onze tuinkamer kwam het moment vam installatie van de regentonnen. Onze maat was een extra hoogte, lees voet, van ca 23 cm. De bijpassende voet van hetzelfde merk als de tonnen voldeed aann onze wens. Maar deze voet zit niet in het assortiment van Intratuin en kon dan ook niet besteld worden. Intratuin levert een grotere voet met een hoogte van 31 cm. Bij navraag kreeg ik te horen " zit niet in ons assortiment dus wij kunnen het niet leveren". Thuisgekomen gegoogld en ja hoor via de site van Karwei te bestellen. Zo gezegd zo gedaan. Drie dagen later de perfect passende voeten opgehaald en thuis tot volle tevredenheid geïnstalleerd.
Dus Intratuin verkoop regentonnen zonder originele bijpassende voet en Karwei verkoop voeten zonder bijpassende regenton, gelukkig. En de consument mag het lekker zelf uitzoeken. Ik was in elk geval blij met Karwei!
5 juni 2023