Stonewish ophoogzand 0 - 2 mm 25 kg
Uitstekend beoordeeld
4.7 / 5 (481 klantreviews)
Gewicht:
Online op voorraad
- Thuisbezorgd
- €89.95
- Bezorging tussen 7 mei en 12 mei
- Click & collect
- gratis
- Vandaag besteld, al na een uur af te halen in jouw bouwmarkt
Voorraad in de bouwmarkt
Selecteer jouw bouwmarkt om de voorraad in de winkel te controleren.
Productomschrijving
- Ideaal voor ophogen en egaliseren van oppervlakken
- Geschikt voor gebruik onder bestrating
Stonewish ophoogzand 0-2 mm 25 kg is perfect voor het ophogen en egaliseren van diverse oppervlakken. Dit veelzijdige zand, ook bekend als stopzand of aanvulzand, is ideaal voor toepassingen zoals het ophogen van tuinen, opritten of onder bestrating. Hoewel het zand niet gezeefd is en sporen van schelpen of leem kan bevatten, is het perfect geschikt voor klussen waar de specificaties van het zand minder belangrijk zijn. De zakken van 25 kg zijn eenvoudig te hanteren en praktisch in gebruik.
Welk zand kies je voor jouw klus?
Niet elk zand is hetzelfde. Kies het juiste type om verzakkingen of slechte hechting te voorkomen.
- Brekerzand: voor een stabiele onderlaag onder tegels en klinkers, maar ook geschikt voor het opvullen van voegen. De scherpe korrels zorgen ervoor dat het zand goed verdicht en stevig op zijn plek blijft liggen. Binnen deze soort vind je types zoals straatzand, bestratingszand en splitzand.
- Voegzand: voor het opvullen van voegen tussen bestrating. Door de fijne structuur veeg je het makkelijk tussen de voegen voor een nette afwerking. Binnen deze soort vind je types zoals inveegzand, dansand en onkruidwerend voegzand.
- Ophoogzand: voor het ophogen en egaliseren van ondergronden. Dit zand gebruik je om hoogteverschillen op te vangen en een basis te maken voor verdere afwerking. Binnen deze soort vind je types zoals vulzand en aanvulzand.
- Zilverzand: voor schoon en fijn gebruik, zoals een zandbak of lichte toepassingen. Dit zand is gewassen en voelt zacht aan. Binnen deze soort vind je types zoals speelzand, wit zand en kwartszand.
Twijfel je nog? Kies verder op basis van je klus, zoals bestraten of ophogen. Binnen elke zandsoort bestaan verschillende varianten, waardoor de toepassing soms net iets kan verschillen. Ga je met cement werken of metselen, dan heb je metselzand nodig (ook wel rivierzand of lommelzand genoemd).
Specificaties
| Product | |
|---|---|
| Productnummer | 247346 |
| EAN | 8718246118749 |
| Merk | Stonewish |
Bestel- en bezorginformatie
Bezorgd door onze leverancier
Bezorgdag in overleg met leverancier
Thuisbezorgd voor €89.95
Bezorgdag in overleg met leverancier
De leverancier geeft een bezorgdag door of neemt uiterlijk een dag voor de bezorging contact met je op voor een afspraak.
Retourneren
Je kunt dit artikel binnen 30 dagen na aankoop door ons op laten halen voor €89.95 of gratis retourneren in de bouwmarkt. Lees meer over retourneren.Let op: De bedenktijd en het kunnen retourneren gelden niet voor op maat gemaakte artikelen.
Vaak samen gekocht
Klantreviews
481 klantreviews
5 sterren
388 reviews
4 sterren
66 reviews
3 sterren
14 reviews
2 sterren
6 reviews
1 ster
7 reviews
Afbeeldingen van klanten
Meeste sterren klantreviews
5/5
Goed ophoogzand
Goede prijs kwaliteitverhouding. makkelijk hanteerbaar. Stevige zak.
Peter
14 november 2025