Q-LINK Bewegingsmelder opbouw wandmontage 180° IP44 wit
Prijs: 10.09 euro
kleur:
Online bijna uitverkocht
- Thuisbezorgd
- €4.95
- Thuisbezorgd gratis vanaf €50
- Vandaag besteld, vrijdag 15 mei in huis
- Click & collect
- gratis
- Vandaag besteld, al na een uur af te halen in jouw bouwmarkt
Voorraad in de bouwmarkt
Selecteer jouw bouwmarkt om de voorraad in de winkel te controleren.
Productomschrijving
Bewegingsmelder opbouw wandmontage. PIR bewegingsmelder met instelbare schemerschakelaar. Brandduur instelbaar van ±10 seconden tot ± 7 minuten. Reikwijdte melder ± 1-8 meter met een straal van 180 graden. Tot maximaal 1200 Watt voor gloeilampen, max. 300 Watt voor TL-lamp. Spatwaterdicht (IP44).
Passende accessoires
Handig als set kopen
Q-LINK Bewegingsmelder opbouw wandmontage 180° IP44 wit10.09
Voeg product toe aan set
Voeg product toe aan set
Totaal 10.09
Specificaties
| Product | |
|---|---|
| Productnummer | 156873 |
| EAN | 8711332264924 |
| Gewicht product | 197 gr |
| Hoogte product | 205 mm |
| Lengte product | 50 mm |
| Breedte product | 83 mm |
| Merk | Q-link |
| N P K | 9998-9998-9998 |
Bestel- en bezorginformatie
Bezorgd door PostNL
Thuisbezorgd voor €4.95 en gratis vanaf €50
Gratis retourneren in de bouwmarkt
Gratis retourneren in de bouwmarkt
Je kunt dit artikel binnen 30 dagen na aankoop naar ons terugsturen via een PostNL-punt voor €4.95 of gratis retourneren in de bouwmarkt. Lees meer over retourneren.Let op: De bedenktijd en het kunnen retourneren gelden niet voor op maat gemaakte artikelen en verse/ bederfelijke artikelen zoals planten.
Klantreviews
6 klantreviews
5 sterren
4 reviews
4 sterren
1 review
3 sterren
0 reviews
2 sterren
0 reviews
1 ster
1 review
Meeste sterren klantreviews
5/5
Geen
Alleen het onderste deel gebruikt op oude montage plaat
Niet
4 juni 2024